Pilniki walcowe

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

FREZ VHM FORMA B:WALCOWO-CZOŁOWY Z-UNI (KRYPTON)

Nowy produkt

w magazynie

16,38 zł
brutto

Więcej informacji

OPIS:

Frezy / Pilniki obrotowe z węglików spiekanych przeznaczone są do obróbki spoin po spawaniu, zgrzewaniu i lutowaniu oraz powierzchni krzywoliniowych, jak również do wyrównywania, fazowania, gratowania krawędzi, usuwania zadziorów, wypływów i wlewek odlewniczych, oczyszczenia z korozji itp.

Rodzaj uzębienia (powierzchni roboczej) określany jako uniwersalny Z-UNI (podwójne naprzemianskośne) zaleca się do obróbki stali ogólnego przeznaczenia: stali ulepszonych cieplnie (< 45 HRC), nierdzewnych, żaroodpornych, stopów miedzi. Przy dużej liczbie ostrzy ma miejsce mniejszy naddatek przypadający na ostrze, krótkie są wióry i praca przebiega płynnie. Wszystko to wpływa korzystnie na proces skrawania i trwałość narzędzia.

Frez obrotowy węglikowy forma B (ZYA-S), kształt walcowo-czołowy z uzębieniem krzyżowym. Odpowiedni do materiałów trudnych w obróbce. Do stali wysokostopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych i żaroodpornych. Do gratowania, łamania krawędzi, tynkowania, obróbki spawów i obróbki powierzchni.