Narzędzia ścierneNarzędzia ścierne Jest 139 produktów.

Lubisz majsterkować i każdą wolną chwilę spędzasz w swoim przydomowym warsztacie, w którym ulepszasz swoje maszyny i przedmioty? A może prowadzisz punkt usługowy, w którym szlifujesz drewno, tworzywa sztuczne czy stal nierdzewną? Skuteczne wykończenie nierównych i wymagających powierzchni jest możliwe wyłącznie przy użyciu odpowiednich środków. Nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie liczne narzędzia ścierne, które można stosować w DIY oraz w profesjonalnej obróbce materiałów o dużej twardości. Zapraszamy wszystkie osoby szukające niezawodnych dodatków do codziennej pracy w warsztacie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Taśmy i nakładki ścierne do elektronarzędzi - papier

Pierwsza kategoria produktów z naszego sklepu to nakładki w formie taśmy lub krążka. Różnią się między sobą kształtem, wielkością, a także podłożem, ziarnem, spoiwem i nasypem. Znajdziesz u nas nakładane krążki na rzepy z otworami i bez. Przyczepisz je do takich elektronarzędzi jak np. szlifierka obrotowa i wygładzisz farby, lakiery, szpachle, drewno czy tworzywa sztuczne. Taśmy to nic innego jak papier ścierny w rolkach czy arkuszach do przycinania według potrzeb. Mamy także taśmy bezkońcowe ze specjalnego płótna do szlifowania.

Ściernice do ostrzenia pił

Akcesoria ścierne to nie tylko papier, taśmy czy krążki do szlifowania tworzyw sztucznych czy drewna. Do tej kategorii produktów należą także akcesoria do ostrzenia pił, które następnie z powodzeniem przecinają deski, gałęzie czy pnie drzew. W naszym asortymencie można znaleźć akcesoria do ostrzenia pił taśmowych i trakowych. Mamy produkty korundowe i płaskie ze spoiwem żywicznym. Zastosuj je do ostrzenia swoich pił, a uzyskasz niską chropowatość, brak przypaleń i dokładną geometrię ostrza piły.

Pozostałe akcesoria

Oprócz nakładanych papierów mamy także narzędzia ze spoiwem żywicznym i ceramicznym, a także narzędzia półelastyczne. Ponadto można znaleźć u nas osełki i takie akcesoria jak gąbki, włókniny, dyski i filce polerskie.

Zapraszamy do zakupu naszych papierów, nakładek i innych produktów, które zoptymalizują proces wykończenia Twoich powierzchni!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 139 elementów