Cięcie (Piłowanie)Cięcie (Piłowanie) Jest 42 produktów.

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz wielofunkcyjne sprzęty do Twojego warsztatu, które poradzą sobie z wykończeniem najbardziej wymagających materiałów o dużej grubości? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasz sklep internetowy ma w swoim asortymencie wysokiej jakości produkty do cięcia drewna, metalu, betonu zbrojonego, granitu, kostki klinkierowej czy brukowej. Nasze piły taśmowe, tarcze tnące do szlifierek kątowych oraz brzeszczoty do elektronarzędzi z powodzeniem znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak budownictwo, kamieniarstwo czy branża meblowa.

Piły tarczowe i taśmowe

Pragniemy przedstawić Ci nasze niezawodne narzędzia taśmowe do cięcia drewna oraz tarczowe do drewna i metalu, w tym kształtowników z aluminium i tworzyw sztucznych, metali niezależnych oraz do aluminium i plastiku. Drugi typ naszych produktów możesz zastosować też do cięcia wzdłużnego drewna miękkiego, grubego lub cięcia poprzecznego drewna twardego i miękkiego. Obie wersje są wykonane z tworzyw wysokiej jakości, które zapewniają długą żywotność maszyny.

Akcesoria tnące do szlifierek kątowych i brzeszczoty pił ręcznych

Dla osób korzystających w pracy z elektronarzędzi polecamy nasze akcesoria tnące do szlifierek kątowych do metalu, kamienia i kwasówki. Mamy także elementy do ręcznej obróbki materiałów z ostrzami, które po stępieniu wymagają wymiany. Takie brzeszczoty ręczne można znaleźć na naszej stronie. Ponadto oferujemy takie akcesoria jak tensometry, tachometry, przyrżnie, ramki i wiele innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów